Nowości

Aktualne wiadomości: Spotkanie członków Koła Nowogard odbędzie się 07-05-2012 o godz. 16:00

więcej »

Artykuły 

O programie SENIOR

Coraz więcej osób mieszkających w Polsce nie stać na wykupienie niezbędnych leków. Problem ten dotyczy zwłaszcza osób starszych. Co czwarty Polak rezygnuje z kupowania niezbędnych leków. Taką decyzję podejmuje aż 40% starszych osób. Jest to zjawisko bardzo niepokojące. Przerwanie terapii oraz nie przyjmowanie leków jest bowiem jedną z najczęstszych przyczyn poważnych komplikacji zdrowotnych u ludzi w podeszłym wieku.

Dlatego właśnie APTEKI Dbam o Zdrowie wprowadziły program SENIOR dla osób powyżej 75 roku życia. Celem programu jest ułatwienie starszym osobom dostępu do niezbędnych leków.

Dzięki bezpłatnej, imiennej Karcie programu SENIOR, osoby powyżej 75 roku życia, otrzymają aż 25% dofinansowania na wszystkie leki wydawane wyłącznie na receptę aż do wyczerpania limitu 500 zł.

Karta jest ważna do 31 grudnia 2010 r.

Dofinansowanie nie obejmuje zamówień złożonych w aptece internetowej.

Aby otrzymać bezpłatną Kartę programu SENIOR należy zapisać się do programu

Jak zarejestrować się w programie SENIOR

Aby otrzymać bezpłatną Kartę SENIOR wystarczy zapisać się do programu. Rejestracja w programie jest bardzo prosta i może być dokonana osobiście lub za pośrednictwem osoby trzeciej.

Aby dokonać rejestracji w programie SENIOR wystarczy podać podstawowe dane osoby uprawnionej do otrzymania karty. Dostępne są trzy wygodne sposoby rejestracji:

Jak posługiwać się Kartą programu SENIOR?

Posługiwanie się Kartą programu SENIOR jest bardzo proste.

Otrzymaną Kartę programu SENIOR należy okazywać każdorazowo podczas realizacji recept w APTEKACH dbam o zdrowie. Okazanie karty stanowi podstawę do otrzymania 25% dofinansowania.

Warunkiem wykorzystania dofinansowania jest zgodność danych z recepty z danymi znajdującymi się na Karcie programu SENIOR.

Kartę można realizować w ponad tysiącu APTEK dbam o zdrowie w całej Polsce.

W Nowogardzie uczestniczy w Programie Senior Apteka Jantar ul. 700 - Lecia 15 (tel. 91 39 21 330)

Uwaga: Informacje