Nowości

Aktualne wiadomości: Spotkanie członków Koła Nowogard odbędzie się 

więcej »

Historia koła Nowogard 

Spotkanie szkoleniowo  integracyjne w Międzyzdrojach

W dniach od 10  do 13 października 2013 r. Zarząd Wojewódzki  PSD w Szczecinie zorganizował   w Ośrodku Wypoczynkowym Polino w Międzyzdrojach czterodniowe spotkanie szkoleniowo - integracyjne  dla prezesów i członków zarządów struktur PSD rejonu zachodniopomorskiego.
W części szkoleniowej w programie znalazły się:
  1. Wystąpienie Prezes PSD Zarządu Wojewódzkiego Zbigniewa Kędzierskiego, który omówił ogólne zasady księgowania obowiązujące wszystkie koła diabetyków zrzeszone w strukturze PSD.
  2. Wystąpienie Konsultanta Dietetycznego firmy Oleofarm sp. z o.o. Pani Hanny Głowackiej, która omówiła produkty firmy Oleofarm sp. z o.o. w zakresie ich przydatności dla diabetyków.
  3. Wystąpienie Prezesa PSD Koło Nowogard - Mistrza pszczelarskiego Eugeniusza Tworek, który omówił właściwości naturalnych produktów pszczelimi ze szczególnym uwzględnieniem ich zastosowania w diecie diabetyka w wykładzie pod tytułem „Naturalne produkty pszczele - Czy cukrzycy mogą jeść miód?
Poza wykładami uczestnicy spotkania spędzili czas na spacerach po Międzyzdrojach oraz nad morzem. Na zakończenie uczestnicząc w wieczorku tanecznym zorganizowanym w ośrodku Polino. W śród licznie przybyłych diabetyków rejonu zachodniopomorskiego z Koła Nowogard uczestniczyły trzy osoby.
admin.